נוכחות דיגיטלית לעסקים קטנים

16/08/2022

 האם כל עסק חייב אתר אינטרנט? 

לאתר אינטרנט תדמיתי או מסחרי יש יתרונות ברורים. האתר משמש כמרכז, אליו אפשר להפנות לידים (לקוחות פוטנציאלים) והוא משמש גם כחלון הראווה של העסק, כמרכז מידע, מציג את שירותי העסק, שעות פעילות, המלצות, תיק עבודות ועוד שימושים מגוונים התורמים להצגת העסק במדיה הדיגיטלית. 

האתר הוא כמו עמוד השדרה או הלב של העסק, אליו מצטרפים ידיים, רגליים ואברים נוספים בצורת רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, ווטצאפ, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין ועוד .

אז מה קורה עם עסק קטן, בתחילת הדרך, המעוניין ליצור נוכחות דיגיטלית טובה ברשת והתקציב לוחץ וגם התוכן עוד לא ברור? האם אפשר לחכות עם האתר?
לפעמים, גם בלי בניית אתר לעסק קטן, אפשר לעשות צעדים טובים ומקדמים. הדרך בדיגיטל גמישה ועושה הנחות לעסקים קטנים. 

מה התחליף לאתר?

כל מה שצריך לעשות, זה ליצור מרכז ברור וקבוע אחד, שאיתו עובדים ברציפות, אליו מפנים את שאר הפעילות ברשת ונעזרים בכלים אחרים כדי לקבל את הפניות. 
העבודה ברשת לבעלי.ות עסקים קטנים יכולה להיעשות באופן שרירותי או עם מחשבה ויצירתיות כדי לעקוף הוצאה של בניית אתר. 
בסופו של דבר מגיעים לשם אבל בינתיים, אפשר לעבוד גם בלי אתר. 

ייעוץ וליווי מקצועי הם תמיד חשובים אבל לא תמיד פרקטיים. אם אתם מחפשים הוראות איך לעשות לבד, זה טוב, אבל למה לא לבחור לעבוד על בניית נוכחות דיגיטלית עם איש מקצוע בפועל וללמוד תוך כדי טיפים ועשייה בפועל?
כל תחום עיסוק וקהל לקוחות מתאים, זקוק לדיוקים בשיווק, בצורת הפנייה ללקוחות פוטנציאלים ופתיחת החשיבה- איך הכי נכון לגשת לפרסום המוצר או השירות. 

הסטארטאפ של טבעונט החיבור הטבעי לרשת

יחד, אנחנו יושבים וכותבים תכנית עבודה מתאימה, ויוצאים לדרך ע"י פגישות עבודה בפועל לעסק שלכם עם יצירת החומרים הדרושים וחשיבה רחבה על שיווק העסק. זוהי הזדמנות ללמוד את הדרך בהתאמה אישית לכם ועבודה פרקטית בפועל כדי להיות בעשייה מלאה.

 

הרשמה לקבלת עידכונים בנושא שיווק בדיגיטל

רשמו את המייל שלכם כדי להצטרף למאגר ההמלצות שלנו לשיווק בדיגיטל

הכניסו כתובת דוא”ל להרשמה. 
Tivonet