אתרי תוכן

 אתרי תוכן הם אתרים שמספקים מידע באופן שוטף לגולשים. אלה הם אתרים דינאמיים שמתבצעת בהם כתיבת תוכן לאתר על בסיס קבוע, כמו למשל פורטלים, אתרי חדשות, אתרי לוח או בלוגים. בכך הם שונים מאתרי תדמית המכילים מידע קבוע על ארגון, חברה או מוצרים מסויימים, שאינו משתנה בתדירות גבוהה וכן כתיבת תוכן לאתרים אלה היא שונה ודינאמית יותר.

"התוכן הוא המלך"

(-ביל גייטס)

אם כתיבת תוכן לאתרים היא חלק חשוב בכל אתר, הדבר מקבל משנה תוקף באתרי תוכן: תוכן איכותי הוא המפתח שמבדיל בין אתר תוכן אחד למשנהו - התוכן לאתר צריך להיות מעניין , עדכני, וכתוב בשפה שתתאים לקהל הגולשים. כמו כן, גם כאן יש צורך באופטימיזציה שתמקם את אתר התוכן שלך במקומות גבוהים במנועי החיפוש – בתחומים הרלוונטיים לאתר – וכמובן תוכן מקורי ולא מועתק: כאשר גולשים נכנסים לאתר תוכן ומוצאים שאת עיקר התוכן כבר ראו במקומות אחרים זוהי דרך מהירה לכישלון האתר.

גם דף הבית חשוב

בימים בהם מרבית הגולשים מקבלים תוכן באמצעות שיתופים ברשתות החברתיות, סבורים רבים שאין טעם להשקיע בדף הבית של אתרי תוכן, מכיוון שממילא מעטים נכנסים לאתר התוכן באופן זה אלא דרך הקישורים ששותפו לרשומות ספציפיות. עם זאת, מיעוט הגולשים שכן מגיע ישירות לדף הבית, מחפש תוכן רלוונטי ומשתף אותו – הוא זה שאחראי לשיתופים המסיביים שמביאים מספר רב של גולשים לאתר. לכן חשוב להשקיע בעמוד בית שיגרום לגולשים שמגיעים לאתר לרצות להגיע אליו שוב, ויוביל אות אל התוכן שבו הם מעוניינים – כדי ליצור עוד שיתופים.

אתר תוכן לעסק/ארגון

אתר תוכן יכול להפוך את העסק או הארגון שלך למקור מידע לגולשים עבור מידע ושאלות שהם מחפשים את התשובה להם והארגון שלך יכול לתת את התשובה להם בגלל תחום העיסוק שלך. אתר תוכן יכול להעלות את הארגון שלך למנועי החיפוש בתדירות גבוהה כאשר לקוחות פוטנציאליים מקלידים מילות חיפוש הקשורות לתחום העיסוק של הארגון שלך .

עיצוב פשוט ושימושי לגולשים

באתרי תוכן, ממשק המשתמש הופך להיות החלק החשוב ביותר באתר. הוא צריך לספק נוחות שימוש, קלות במציאת מידע חדש או מידע בנושאים מסויימים, ותחושה של זרימה. אלה באים לעיתים קרובות על חשבון עיצוב מורכב, שעלול להפוך את חוויית הגלישה והשימוש באתר למבלבלת.

עיצוב פשוט ומינימליסטי  עדיין יכול להיות מושך ומקורי. למעצבים של טבעונט יש את המיומנות והיכולת הטכנולוגית ליצור מגוון של אתרי תוכן שימושיים ומושכים.

ניהול תוכן אינטואיטיבי

על מנת להישאר בחזית, האתר חייב להתעדכן ולהתחדש על בסיס קבוע. עדכון התוכן לאתר על ידי בעל האתר מתבצע במערכת ניהול תוכן שצריכה גם היא להיות קלה לשימוש ואינטואיטיבית, ותשרת את הצורך בתחזוקה קבועה של האתר והתכנים המשתנים שלו. אנו מספקים גם שירותי כתיבת תוכן לאתרים שקלה עליך לשמור על תוכן איכותי שמתעדכן כל הזמן.

השימוש בטכנולוגיית בוסטראפ בעזרת המערכת ההוליסטית לבניית אתרים מבית התוכנה של ארטויז'ן מאפשרות לנו בטבעונט לבנות את אתרים ומערכות בעלי גמישות מירבית, קלים לשימוש על ידי מספר רב של משתמשים ונוחים לעדכון.


 

חזרה לדף השירותים הראשי >

אתרי תוכן
Tivonet