מיתוג ועיצוב

כאשר גולשים מגיעים לאתר שלך, הדבר הראשון שהם רואים הוא העיצוב והלוגו שלך שמהווים את המיתוג שלך: בשניות הראשונות לכניסה לאתר, מותיר העיצוב רושם ראשוני על הגולש ויש לדאוג שהרושם הזה יטמיע את האיכויות היחודיות של הארגון שלך בתודעה באופן חיובי וברור. מיתוג לעסקים הוא עיצוב, לעיתים בלווית שם או לוגו, שמייחד ומבדיל בינך לבין עסקים או ארגונים אחרים ומסייע לקוחות שלך לראות שהפתרון לצורך או לבעיה שלהם נמצא אצלך.  


עיצוב מותאם לאתר

מיתוג לעסקים קטנים מתחיל מאפיון נכון של העסק שלך – המוצר או השירות, זהות הארגון והמסר העיקרי שלו. התהליך ממשיך בבניית השפה העיצובית שתתאים לאפיון ולמסר שהארגון שלך רוצה להעביר. בניית שפה גרפית ייחודית לאתר שלך, תעביר את המסר ותותיר את הרושם שברצונך לתת. מיתוג לעסקים יכול לכלול פיתוח של קונספט עיצובי לאתר ואף עיצוב של לוגו. 


קו עיצובי אחד

קונספט עיצובי הוא בעצם שם אחר לעיצוב שיעביר את הרעיון שמאחורי האתר שלך – המטרה, האפיון, הארגון שלך וקהל היעד וכיצד העיצוב יחבר בין כל אלה. מיתוג נכון יטמיע את כל אלה בתודעת קהל היעד שלך ומביא לכך שברגע האמת – הם ייבחרו בך. 


עיצוב לוגו

עיצוב הלוגו הוא חלק חשוב ממיתוג לעסקים כיוון שהלוגו הוא הדבר הראשון שאנשים יראו בעיני רוחם כשהם חושבים על הארגון או העסק שלך. חשוב שהעיצוב והלוגו כולם יהיו באותו הקן כך שהמסרים שיועברו יהיו אחידים בכל האתר ובכל מדיה אחרת בה הארגון שלך עושה שימוש.


כולם צריכים מיתוג

מיתוג לעסקים קטנים הוא חיוני כיון לכל ארגון ועסק, מכיוון שכל עסק – קטן כגדול – יכול וצריך ליהנות מהמוניטין שבנה לעצמו ולבלוט בשוק אל מול המתחרים. בשוק תחרותי ומול מבול המסרים שמפציץ את הגולשים, חשוב ליצור מיתוג שיעזור לך להתבלט ולהבדיל את עצמך מול המתחרים הרבים ברשת ובשוק בכלל.


עיצוב בטכנולוגיית Bootstrap

טבעונט מעסיקה מעצבים גרפיים מוכשרים ומשתמש בטכנולוגיית בוטסטראפ  bootstrapכדי להתאים באופן גמיש את עיצוב ומיתוג האתר לצרכים שלך ולקהל היעד שלך כפי שנקבע עוד קודם בשלב איפיון האתר. העיצוב הטכנולוגיה זו עוזר ליצור עיצוב שיגשים את המטרה, יתאים לארגון שלך ולתוצאה הסופית שהאתר אמור להשיג.


עיצוב רספונסיבי

האתרים שאנו בונים על כל מרכיביהם – לחצנים, טקסט, תמונות – יתאימו את עצמו לגודל המסך של הגולש, בין אם הוא משתמש בטלפון סלולרי, טאבלט, מחשב נייד או מחשב ביתי. כדי למלא את המשימה, האתר שלך חייב להתאים לכולם. אין דבר שיבריח גולש יותר מהר מאתר שזה עתה נכנס אליו כמו לחצנים או טקסט קטנים מידי שלא ניתן להשתמש בהם...

מיתוג מקצועי ונכון לעסקים הוא כלי רב עוצמה. הוא יכול ייצור בקרב קהל היעד שלך חיבור רגשי חיובי אל העסק שלך, להעביר את המסר שלך בצורה ברורה ללא צורך במלל  רב, להניע את לקוחותיך ליצור איתך קשר ולחזק את נאמנותם למותג שלך.


דוגמאות ללוגו

דוגמאות לכרטיסי ביקור וניירת משרדית

דוגמאות לפליירים ולברושורים

דוגמאות לעיצוב אתרים

חזרה לדף השירותים הראשי >

מיתוג ועיצוב
Tivonet